Konyaaltı’nın Geyikbayırı bölgesinde tabiatın insan eliyle kirletilmesi reaksiyon topladı Konyaaltı Belediyesi toplumsal medya grubunun Sizleri Şişli Travesti bu hafta bu hoşluğu keşfetmeye davet edecektik lakin bu kirliliği görünce davet etmekten vazgeçtik paylaşımının altına çok sayıda yorum yapıldı Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen Bu tabiat hepimizin Grup arkadaşlarımız Taksim Travesti Geyikbayırı’nı gezmeye gidenlerin burayı nasıl kirlettiğini görüntülediler Bu imgeler bizi çok üzdü Lütfen doğayı olduğu hoşlukta bırakalım dedi
Konyaaltı Belediyesi ilçenin doğal hoşluklarını tanıtmaya devam ediyor Konyaaltı Belediyesi toplumsal medya Gümüşsuyu Travesti hesabında Hafta Sonu Ne Yapmalı paylaşımıyla ilgili her hafta ilçenin doğal ve tarihi hoşluklarına vatandaşları keşfetmeye davet ediyor
DAVET ETMEKTEN VAZGEÇTİK
Sosyal medya grubu bu hafta Geyikbayırı Mahallesi’nin doğal hoşluklarını Osmanbey Travesti çekerek Bu hafta sonu sizleri Geyikbayırı’nın hoşluklarını keşfetmeye davet edecektik ki bölgeyi ziyaret eden şahısların bıraktığı poşet ve plastik atıkları görünce sizleri buraya davet etmekten vazgeçtik Lütfen keşfederken kirletip yok Ankara Travesti etmeyelim Tabiat hepimizin paylaşımına çok sayıda yorum yapıldı
DOĞAYA SAHİP ÇIKALIM
Doğaya sahip çıkmak gerektiğini vurgulayan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen Bu tabiat hepimizin Takım arkadaşlarımız Geyikbayırı’nı gezmeye gidenlerin burayı nasıl kirlettiğini görüntülediler Bu imgeler bizi çok üzdü Lütfen doğayı olduğu hoşlukta bırakalım dedi