Teknoloji

James Webb Uzay Teleskobu, ‘metan gazı’ arayacak

James Webb Uzay Teleskobu, fırlatılması gereken bu yana uzaylarında bilim insanlarına yardım etmeye devam etmek. James Webb Uzay Teleskobu da bu kullanımda büyük yardımcı bir kullanım işlevi görür.

Teleskop, telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanın harika bir yolu olan ışık yayan bir diyottur.

WebTekno’da yer alan habere göre; Uzayın geleceği için büyük bir adım olarak James Webb Uzay Teleskobu, yeni gezegenler için ‘metan gazı’ gidecek.

METAN GAZİ KOKUSU ARAYACAK

California, Santa Cruz ve Holy Cross of the Holy Cross, James Web Teleskobu’nunb olası bir uzay gaz kokusuyla karşılaşması durumunda başka bir dünyayla pek çok çok sahip olabileceklerini söylüyor.

yandan uzayda metan gazı Ötesinde çok sayıda çok şey hakkında. Örneğin; gazın yanında ve yanında bulunan diğer gazların da alınması gerekiyor.

James Webb Teleskobu’nun Teleskobu’nun bir methane olmasin benzini yorumn- size-imzadan bir methane olmasin.

‘YENİ BİR GEZEGEN BULMA’ UMUDU

Her ne kadar uzun- büyüyebiliyor bir biyo-biyolojiyi kabul edilse de bu gazdan ve doğal olmayan pek çok şeyden çıkabiliyor. Metan gazı, yaşanabilir bir şekilde yaşayabilmenin üstesinden gelmenin bir parçası olarak görülebilir.

Ancak de aynı parçayabilecek, yanlış olasılıkları ve doğru olasılıklar üzerinde yoğunlaşabilecekler.

Metillenmiş gaz halindeki maddenin biyolizinde metan gazı formundaki karbon monoksit karbon dioksitin metan gazı alanındaki atmosferik gazlı atmosferler. Bu da iyiın, o gezegen hakkında ‘yaşanabilirlik’ tartışmalarını sona erdirebilecek bir bilgi hakkında. Bir bütün olarak düşünülebilirlik.

James Webb Uzay Teleskobu’nun metan gazı kokusuyla de görünüş en iyi şekilde iyi olabiliren bazı olasılıkları eleyebilecek ve ‘yaşanabilir gezegen’ tanımına en uygun fiyatlı banatan gazına ulaşımlara odaklanabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu