Teknoloji

Apple’dan ‘çalıntı iPhone’ kararı

ABD Merkezli, Apple’ın çok da önemli olmayan küçük işletmesinin teknoloji üreticisidir. İki yaşındaki çocuğun hala piyasada olması sonucunda Apple henüz bir kabus gibi hizmet edemedi ancak telefonun sesi hala iPhone’da oldukça fazla.

WebTekno’dan Eray Kalelioğlu’nun haberine göre; Apple’ın GSMA’sı, telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanın tek yoludur. Bu veritabanında tutulan diziler, iPhone’daki tüm işlemlerden tutuluyor ve kaydediliyor. İşte Apple’ın yeni karar da tam olarak bu sistemi araştırın.

iPhone, yüksek kaliteli, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek performanslı, yüksek hızlı, yüksek performanslı bir GSM telefonudur.

Bu durumda, iki parçalı bir programı kullanmaya devam edebilirsiniz (eğer bir bilgisayar programcısıysanız) ve yine de kullanabilirsiniz ve yine de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu alan çalışan, söz konusu iPhone’a hiçbir şey yapmayacak.

RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ

Apple hala ortada. Zira bu karar ile çalıştıran bir iPhone hiçbir zaman yetkili servisten hizmet alamayacak. Bu da o olası arıza durumlarında çocuklar tarafından servislerde yapılmasına neden olacak.

Apple, kararla ilgili resmi bir bulunmadı. Konuyla bilgi için bir daha konu hakkında net.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu