Spor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için flaş iddia

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçının ardından sosyal medyada yazılanlara derinden üzülürken, belirleyici aşamada olduğu iddiaları toplumu endişelendirdi. Göztepe maçında puan kaybı yaşansaydı Terim’in istifasını basın toplantısında açıklayacağı iddia edildi.

Medyada yer alan suçlamalara göre, son dönemde gelen eleştirilere son derece üzülen ve hatta gözleri yaşaran tecrübeli öğretmenin istifa etmek üzere olduğu ortaya çıktı.

Maçtan sonra Fatih Terim; “Futbolda sadakat yok. Dün de ona sadakat yok, iyi de. Biraz vicdanı olan ve Galatasaray’ı sevenlerin dikkatli davranması gerektiğini düşünüyorum. Üzüldüm ve incindim. Ne yapıyoruz? Buna alışık değilim. Bana kendimle ilgili, Galatasaray’la ilgili başka şeyler düşündürüyor.” sözlerini kullanmıştı.

Terim’in sözlerinin arkasında kulislerde dolaşan suçlamaların şok edici bir gerçek olduğu belirtildi. Terim, Kayserispor yenilgisi nedeniyle sosyal medyada kendisi hakkında yaptığı yorumların ardından belirleyici aşamaya geldi. Ancak başta Burak Elmas olmak üzere Rezan Epözdemir ve Köksal Ünlü gibi isimler Fatih Terim’e tam destek verirken, kurulun yeni hoca aramaması Terim için bir avantaj oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu