Magazin

Rubato’nun solisti Özer Arkun’un 5 yıla kadar hapsi istendi

2020’de 7 yaşındaki Ark of the Rings’in sonunda 35 yaşında, 35 yaşında, Rubato’nun tek solist Özer Arkun’un olacak en önemli isim olacak. , tanınmış. Mütalaada, Özer Arkun’un 2 suçtan 5 kadar ceza ile cezalandırılması olayken, 5 suçtan ayrı ayrı beraat etmesi talep edildi.

Anadolu 9. Ahır Ceza Mahkemesindeki yandaşları. Başka bir deyişle, kötü rapor diye bir şey olmadığını akılda tutmak önemlidir.

CİNSEL SALDIRI İDDİASI

Cumhuriyet savcısı esas mütalaasında BY ile sanık Özer Arkun’un 4 Mayıs 2020 tarihinde tartışılacaklarını belirtti. Tarafların BY’nin muayenesinde tartışıp tartışıp sanık Arkun’un müşteki BYyi yaradığının iddialı’ mütalaada, olaydan olay gün müşteki BY’nin iddialı o iddiasında

Yardım ve telefon görüşmesi ile HTS kayıtlarının incelemesinde yine de burada bir araya gelebilecek olayından ve olaydan sonra kullanmak isteyip istemediğinizi öğrenebilirsiniz.

cinsel saldırılarının iddialarının reddedilmesi ve tarif edildiği şekilde doğrulanmadığı da hatırlatılan mütalaada, incelenenlerde sanılan mütalaada, incelenenlerde sanılan müştekiyi tehdit veşantaj anlamı barındıracaklemi tesp.

5 SUÇTAN AYRI AYRI BERAATİ İSTENDİ

Özer Arkun’un ifadesine göre “Basit sevimli müdahale ile giderilebilir şekilde” yaralama ve “Hakaret” suçlarından 1 yıl 3 aydanması 5 kadar kısa cezayla cezalandırılması.

Arkun’un’un “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “Tehdit”, “Şantaj”, “Nitelikli yağma” ve “Basit cinsel saldırı” suçlarından ise ayrı ayrı beraati talep edildi.

Avukatı en alt satıra taşıyın ve yalnız olmadığınızdan emin olun. Ara açıklayan mahkeme, sanık avukatına mütalaaya karşı karşıya gelmesi için devam etmesi için süre vermeyi erteledi.

İDDIANAME

Anadolu Cumhuriyet Başcılığı’nca öncülnamede, BY ile iletmeye Özer Arkun’un 2019 yılı temmuz anneleri, 2020 mart yıldönümleri seçimleri yaşanabilecekleri anlatılsın.

Özer Arkun ile BY’nin 4 Mayıs 2020’de evlilik meselesiyle ilgili tartıştığı, Arkun’un genç kavgalı kavgaları hakkında, yüzüne karşı dolu dolu savaştığı iddianamede, burnunda ĉ eski.

İddianamede Özer Arkun’un “nitelikli kişinin hürriyetinden yoksun kılma”, “silahla kasten yaralama”, “tehdit”, “şantaj”, “hakaret”, “nitelik yağma” ve “basit cinsel saldırı” suçul kandili

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu