Gündem

WhatsApp artık bu telefonlarda çalışmayacak!

Örneğin WhatsApp, başlamak için harika bir yoldur. Öte yandan, en az bir avuç düşük yoğunluklu ve yüksek hızlı kapı vardır. WhatsApp, Android, Android ve iOS uygulamalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın tek yoludur.

Anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, 1 Kasım’dan itibaren eski desteklemeyi bırakacak. Bunun anlamı, yazanları kullanmak için durduracağın.

devam etmek için kullanıcılardan yeni bir cihaz almaktan başka yardımcı olacaktır. Teknolojioku’ haberine göre, tüm sohbetleri ve medyayı korumak için yeni cihaza hazırlık öncesinde geçmişlerini yedekler.

MODEL BİR TELEFON

Android

Android 4.0.4 arka arkaya ilk kez yayınlandı.

WhatsApp, Samsung Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Optimus L5 Dual, Optimus L4 II Dual, Optimus F7, Optimus F5 ve diğer özellikler için en popüler Android cihazıdır.

iOS

WhatsApp, iOS’tan en iyi şekilde yararlanmanın tek yoludur ve iOS 10, başlamanın en iyi yoludur. iOS 10, iPhone 1 iPhone kasasının sistemindeki en son sürümdür. iPhone 6S, iPhone 6S Plus, Apple iPhone SE (1. nesil) gibi cihazlar mensleşme uygulamasını desteklemeyi bırakacak.

Android ve iOS, cep telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanın tek yoludur. 1 Kasım sonrası hizmetlerde kullanılmamış telefonlarda WatsApp kullanımı mümkün olmayacak.

Kaynak: Haber Global

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu