Gündem

Beyinler Sakat şimdi tüm dijital platformlarda yayında

ONUR’un Latin esintileri taşıyan ve günümüz gençlerinin sevgisine muzip bir dille yaklaşan yeni şarkısı BEYİNLER SAKAT, Türk popseverlerin akıllarına sunuldu.

EDIS ALBÜM YAPMAK İÇİN İNGİLTERE’DEN GELDİ

ONUR, pandemi döneminde ünlü pop şarkıcısı Edis’e İngilizce albüm yapmak için Türkiye’ye geldi. Türkiye’de kaldığı süre içinde Türk müziğinden, kültüründen ve sosyal hayatından esinlenerek Türkçe şarkılar yazdı. Türk müziğinin ritimlerini Batı tınılarıyla harmanlayarak yazdığı şarkılarda kültürel çatışmalara dikkat çeken ONUR, yeni şarkısı Brainler Sakat’ta. “Gençliğin aşka verdiği değer” muzip bir dille yaklaşıyor.

“SEVGİYİ KESİNLİKLE KESİNLİKLE YAŞIYORSUN, BEN ONA ‘BEYİN DEVRESİ’ DEDİM”

Genç adamın düşünmeden hareket ettiğini ifade eden sanatçı, “Şarkıma Brainler sakat dedim çünkü gençlik biraz öyle. Düşünmeden aşık oluyor, aşkı sorgulamadan yaşıyor.”

Şarkının beste ve aranjörlüğünü ONUR’un üstlendiği video klibi, Türkiye’de ünlü isimlerle çalıştığı bilinen Atilla Öztürk tarafından yönetildi. Gençlerin sevgisine muzip bir dille yaklaşan sanatçı, eğlenceli bir kliple izleyicisini karşılamaya hazırlanıyor.

ONUR, Temmuz ayında SONY’nin ‘Give Money’ ile Türk müzik piyasasına giriş yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu