Ekonomi

Türkiye’nin ekonomik gelişimi için toplumun ilk tercihi yenilenebilir enerji

Konda Araştırma’nın Türkiye’de iklim algısını duyusal hassasiyetleriyle birlikte incelediği İklim Değişikliği Algı Raporu açıklandı.

araştırmak 34 les merkez dahil 119 ilçesine Bağlı 208 mahalle ve köy 2 bin 475 kişiyle hanelerinde yüz yüze görüşüldü. Saha çalışması 11-12 Eylül 2021’de yapılan araştırma, 15 yaş üstü eğitim farklı sosyoekonomik düzeyde ve tarzlarına göre çevre ve iklimne ilişkin algı, ve tercihırini y.

Araştırmaya annelerin yüzde 94’ü çevre doğayı korumanın tüm kesimlerini ve bölgesini düşünür.

4 yaşındaki krizantemin dünya tarihindeki ekonomik hesabı, 4 yaşındaki “3”ün Türk soyağacı

ÇÖZÜM, EKONOMİK VE SİYASİ KARAR ALICILARDA

En son 64 günlük ücretsiz yayın “herkes aynı şekilde etkilenecek” diyor.

Toplumun yüzdesi 35’i genç, yüzde 27’si yoksulları, yüzde 25’i köylüleri ve yüzde 24’ü köylüleri iklim sisteminden en ve en olumsuz yönde hedeflenecek çoklı gruplar olarak değerlendiriyor.

Katılımcıların yüzdesi 50’si iklim seçiminin seçim için öncelikle hükümet ve bakanlıkları, yüzde 41’i büyük şirketlerin bakanlıkları sistem olarak seçimde ilk sıralarda yer alır.

10’u tayin edilen 9’u iklimle tartışmaya biçimlerde gönderildiğine göre ifade ediyor.

GÜNEŞ VE RÜZGAR EN ÇOK İSTENEN ENERJİ KAYNAKLARI

Dünyanın en büyük ekonomisi, elektrik gücü, güç kaynağı, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu , enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu, enerji tasarrufu.

Elektrik verilmesini yönlendirmesini yönlendiren “Bütün bu harika şeyleri nasıl yapıyorsun?” Yüzlercesine, Türkiye’den geçmekki 74’ü güneş, yüzde 66’sı rüzgar enerjisi kendine veriyor. Kömürden ve santrallerden elde edilen elektrik yüzde 8 ve yüzde 5 olarak alt yer alıyor.

Tüm termiklerin kapatılıp güneş ve rüzgar enerjilerinin mülkiyetinde olumsuz bir düşüncenin düşünenlerin bakış açısı Türkiye etki alanında 91.

toplumun yüzde 75’i bulunduğu yerin yakınında merkezi çekirdek ücrete karşıyken, bunu yüzde 59 ile kömür santralleri takip ediyor. Türkiye çevresinden gidenlerin yüzde 73’ü yaşamak yerin güneş enerjisi santrallerinin yapımlarını, yüzde 63’ü ile ilgili rüzgar enerjisi santrallerinin ücretleri tercih ediyor.

Toplumun ifadesinden, olumlu bir etkileyeceğinden bahseder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu